Ochrona roweru przed uszkodzeniami i wpływem środowiska zawsze była i jest dla nas ważna. Dlatego pewnego dnia postanowiliśmy wszystkie nasze rowery prywatne i testowe pokryć folią ochronną. Po całym sezonie użytkowania, gdy ją demontowaliśmy oczom ukazał się pełen blasku i świeżości lakier. Od dwóch lat przyjmujemy zlecenia na oklejenie rowerów, widelcy, amortyzatorów, ramion korby itd. Oferujemy folię marki 3M w dwóch wersjach.

Folia samoregenerująca z efektem połysku.

3M Scotchgard PRO 200 Gloss - to wysokiej klasy produkt z zaawansowaną technologią samoregeneracji. Pod wpływem ciepła samoczynnie się naprawia (drobne zadrapania "zalewają się" i znikają). 200 mikronów - tyle wynosi grubość tej folii. Dzięki swojej strukturze jest praktycznie nie widoczna dla oka (oprócz krawędzi).

Jest wysoce hydrofobowa, nie żółknie, nie zmienia koloru i chroni lakier przed promieniowaniem UV. Trudniej się brudzi i łatwiej czyści. Perfekcyjna gładź powierzchni powoduje że do momentu zużycia się warstwy regeneracyjnej wygląda jak nawoskowana.

*stanowczo odradzamy próby jej polerowania, woskowania czy ceramizowania!

W wielu testach przeprowadzonych na całym świecie folia 3M Scotchgard to NR.1 w kwesti ochrony przed uderzeniami, samoregeneracji, odporności na chemie i zabrudzenia.

Folia samoregenerująca z efektem matowym.

3M Scotchgard PRO Mat - to wysokiej klasy folia z zaawansowaną technologią samoregeneracji. Pod wpływem ciepła samoczynnie się naprawia (drobne zadrapania "zalewają się" i znikają). 200 mikronów - grubość folii. Nazewnictwo "matowa" to tylko określenie produktu. W przypadku tej folii efekt jaki osiągamy to satyna. No i tak samo jak poprzedniczka, jest wysoce hydrofobowa, nie żółknie, nie zmienia koloru i chroni lakier przed promieniowaniem UV. Trudniej się brudzi i łatwiej czyści - oh w porównaniu do matowego lakieru - ta folia jest zbawieniem!

Do procesu oklejania używamy tylko wysokiej klasy specjalistycznych narzędzi oraz chemii.

▼Galeria kilku zrealizowanych projektów - wszystkie wykonane ręcznie przez Maćka (naszego wrappera)▼

Producenci, z których sprzętu korzystamy to m.in. 3M, Olfa, Koch Chemie, Wera Werkzeuge, Park Tool.

CENNIK USŁUG

Pakiet MAX

od 1200zł


Oklejamy 95% powierzchni lakierowanej ramy i widelca, oraz zewnętrzne części ramion korby

Pakiet BASIC

od 400zł


Oklejamy spód dolnej rury przedniego trójkąta, tylną część rury podsiodłowej.

Pakiet SELECT

od 100zł


Oklejamy wybrane miejsce

*każdy przypadek wyceniamy indywidualnie, ostateczna cena uwarunkowana jest stanem powierzchni oklejanej, wielkością tej powierzchni, skomplikowaniem jej kształtów, ilości części wymagających demontażu(a potem montażu i regulacji) oraz rodzajem folii - matowa jest trochę droższa.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password