Rama Turbo Levo S-Works Carbon 29 rok 2022

Rama Turbo Levo S-Works Carbon 29 rok 2022

75221-0305
28 455,28 zł brutto
Brutto

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt: +48 606 374 730

Kolor
Rozmiar
Dostępny produkt z innymi opcjami

Całkowicie nowy Levo zapewnia niewiarygodną moc, aby pokonywać więcej szlaków dzięki niezrównanej kombinacji jakości jazdy, mocy użytkowej i zasięgu jazdy w dowolnym miejscu. To destylacja, zastosowanie i wzmocnienie 40-letniej obsesji na punkcie tworzenia najlepiej jeżdżących rowerów górskich na świecie. Od momentu wprowadzenia Levo ustawił poprzeczkę, do której dąży każdy inny e-MTB, a nowy Levo ponownie ją podnosi.

Wszystko zaczyna się od naszego silnika Turbo Full Power 2.2 i jednostki sterującej MasterMind Turbo Control Unit (TCU), które zapewniają Levo płynne i bezproblemowe wzmocnienie Twoich wysiłków ? czterokrotnie większą moc, która pozwala Ci wybrać, gdzie i kiedy chcesz jeździć. Levo przełamuje również ograniczenia, jeśli chodzi o zasięg, zwiększając wysiłek nawet przez pięć godzin na szlaku. Teraz możesz jeździć dalej i odkrywać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Zoptymalizowane podwozie ma 150 mm specjalnie dostrojonego tylnego zawieszenia i regulowaną geometrię, która zapewnia stabilną i naturalną jazdę, jak żadne inne. Ponieważ pod koniec dnia liczy się jazda. Uwierz w to.

Jeśli chcesz zbudować najlepszy e-MTB na szlaki, od tego zaczynasz. Rama S-Works Levo to lekka, ale bombowa, w pełni karbonowa rama FACT 11m, 150 mm płynnie dostrojonego zawieszenia FOX Factory i sześć różnych ustawień geometrii. Reszta zależy od Ciebie.

  • W pełni zintegrowany silnik Turbo Full Power 2.2 firmy Levo, akumulator 700 Wh i zaawansowana jednostka sterująca MasterMind Turbo zapewniają wiodący w swojej klasie moment obrotowy 90 Nm i 565 watów mocy na okres do pięciu godzin jazdy, dzięki czemu możesz jeździć dalej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej .
  • Jednostka sterująca MasterMind Turbo to Twoje centrum informacyjne z dostosowywanymi polami wyświetlania, w tym dokładnym procentowym poziomem naładowania baterii, i jest wyposażone w naszą zupełnie nową funkcję MicroTune, która dostosowuje dostarczanie energii w krokach co 10%, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz. dokładnie taką jazdę, jaką chcesz.
  • Specjalnie zaprojektowana konstrukcja o mieszanym rozmiarze kół z 27,5-calowym kołem z tyłu i 29-calowym z przodu zapewnia zwinną jazdę, która okrąża inne e-MTB o pełnej mocy. Obszerny kokpit skupia Cię na rowerze, optymalizując przyczepność i kontrolę na zakrętach. Niski suport, luźny kąt główki ramy i zmniejszone przesunięcie widelca zapewniają stabilność na nierównym terenie.
  • Levo oferuje sześć różnych ustawień geometrii, co pozwala łatwo dostosować jego wydajność do każdego stylu jazdy i każdego terenu. Kąt główki można regulować w zakresie od 63 do 65,5 stopni. Wysokość suportu można regulować w górę lub w dół o 7 mm.
  • 150 mm skoku tylnego Levo jest elastyczne na małych wybojach, pochłania ostre uderzenia bez szarpnięć, zjada ogromne przeciążenia na śniadanie, a jednocześnie zapewnia niesamowitą reakcję na pedały i przenosi moc na ziemię z całkowitą wydajnością.
  • Rozmiar S w Levo opiera się na tym, co się liczy ? rozmiarze i stylu rowerzysty, a nie nogawkach. Sześć rozmiarów, wszystkie z podobną długością główki i przekrojem, pozwala wybrać rozmiar, który najlepiej pasuje do Twojego indywidualnego stylu. Mniejsze numery w rozmiarze S będą zwinniejsze i bardziej ruchliwe, podczas gdy większe rozmiary S zapewnią większą stabilność i przestronniejszą jazdę.
0 Przedmioty
RAMA
FACT 11m full carbon, 29" front wheel, 27.5" rear wheel, full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot
ZACISK SZTYCY
Alloy, 38.6mm
AMORTYZATOR - tył - damper
FOX FLOAT X2 Factory, LSC, LSR, 2-position lever, 55x210mm, Kashima
MECHANIZM KORBOWY
Praxis Carbon M30, custom offset, 160mm
ZĘBATKI
SRAM X-Sync Eagle, 104BCD, 32T,steel
BATERIA
Specialized M2-700, integrated battery w/rock guard, 700Wh
ŁADOWARKA
Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug
SILNIK
Specialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
SPECYFIKACJA
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
Komentarze (0)
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password