• -15%
S-Works Turbo Kenevo SL Rama

S-Works Turbo Kenevo SL Rama

78021-0005
24 186,99 zł brutto
28 455,28 zł
Zniżka 15%
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie

Wejdź na wyższy poziom jazdy po szlakach i zdominuj wszystkie potwory na szlaku ? Turbo Kenevo Super Light łączy legendarne prowadzenie i wszechstronną sprawność enduro na szlakach z naszym elektrycznym wspomaganiem Super Light, aby zapewnić niezrównane możliwości, lekkość i moc zdobywać coraz większe szlaki.

Turbo Kenevo Super Light umieszcza literę "E" w naszym Enduro, zapewniając więcej tego, czego oczekujesz od jazdy po szlaku ? więcej możliwości w każdym miejscu, więcej mocy do podjazdów, więcej popu, gdy naprawdę tego potrzebujesz, więcej adrenaliny. Więcej okrążeń, więcej skoków, więcej dropów, szybsze przejażdżki ze świeższymi nogami.

I robi to wszystko za mniej. Mając znacznie mniejszą wagę niż większe e-MTB, Turbo Kenevo Super Light jest niezwykle responsywny i tak samo chętny do redefiniowania osiągów na szlaku jak nasz Enduro. Podnieś poziom swojej gry szlakowej.

Ramy S-Works zawsze reprezentują szczyt naszych możliwości inżynieryjnych, a zestaw ramek S-Works Turbo Kenevo SL nie jest wyjątkiem. Ma lekkie, ale bombowe podwozie w pełni karbonowe FACT 11m, 170 mm płynnie dostrojonego zawieszenia FOX Factory i sześć różnych ustawień geometrii.

System silnika/kontrolera Turbo Kenevo Super Light to pełna integracja 250-watowego silnika motocykla i akumulatora 320 Wh z radykalnie zaawansowanym i płynnie zintegrowanym kontrolerem. Rezultatem jest ogromna moc dostarczona do 20 mil na godzinę/32 km/h, aby wjechać na szczyt ulubionego zjazdu przy zaledwie połowie wysiłku i znacznie szybciej, zapewniając jeszcze więcej jakości jazdy, której pragniesz, i więcej niż kiedykolwiek możliwe.

Nasz TCU2 nowej generacji jest Twoim centrum informacyjnym z konfigurowalnymi polami wyświetlania, w tym dokładnym procentowym poziomem naładowania baterii, i wyposażony jest w naszą całkowicie nową, montowaną na pasku funkcję MicroTune, która reguluje dostarczanie energii w krokach co 10%, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz musisz przeżyć dokładnie taką jazdę, jakiej chcesz.

29-calowe koła z przodu i z tyłu zapewniają zwinną jazdę, która okrąża inne e-MTB o pełnej mocy. Obszerny kokpit skupia Cię na rowerze, optymalizując przyczepność i kontrolę na zakrętach. Niski suport, luźny kąt główki ramy i zmniejszone przesunięcie widelca zapewniają stabilność na nierównym terenie.

Geometrię Turbo Kenevo Super Light można dostosować do dowolnego miejsca i sposobu jazdy. Sześć różnych ustawień geometrii umożliwia łatwą regulację w celu doskonalenia wydajności w każdym terenie. Kąt główki można regulować w zakresie od 63 do 65,5 stopnia. Wysokość suportu można regulować w górę lub w dół o 7 mm. Nigdy nie stworzyliśmy bardziej regulowanego, adaptacyjnego roweru na szlaki.

170 mm skoku Turbo Kenevo Super Light, inspirowanego Enduro, jest elastyczny na małych wybojach, pożera uderzenia o kanciastych krawędziach bez szarpnięć, pożera ogromne przeciążenia na śniadanie, a mimo to zapewnia niesamowitą reakcję na pedały i przenosi moc na ziemię z całkowitą wydajnością .

1 Przedmiot
RAMA
FACT 11m full carbon, 29", full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 170mm rear travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot
ZACISK SZTYCY
Alloy, 38.6mm
AMORTYZATOR - tył - damper
FOX FLOAT X2 Factory, LSC, LSR, 2-position lever, 62.5x230mm, Kashima
MECHANIZM KORBOWY
Praxis Carbon M30, custom offset
ZĘBATKI
SRAM X-Sync Eagle, 94 BCD, 32T, alloy
BATERIA
Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
ŁADOWARKA
Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
SILNIK
Specialized SL 1.1, custom lightweight motor
SPECYFIKACJA
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
Komentarze (0)
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password