TURBO CREO SL COMP CARBON EVO 2020

TURBO CREO SL COMP CARBON EVO 2020

98120-5404
28 000,00 zł
Brutto

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt: +48 606 374 730    

Rozmiar
Obecnie brak na stanie


Co takiego jest w żwirze, który jest tak atrakcyjny? Czy to przerwa od zgiełku ulic i samochodów? Czy to słyszalny trzask kamieni pod oponami? A może to po prostu uczucie przygody? Cokolwiek to jest, Turbo Creo SL EVO jest tutaj, aby pomóc Ci dalej w lesie, na szutrowej drodze lub w następnej przygodzie. Ma ten sam silnik, akumulator i ramę, co jego kuzyn zorientowany na drogę, ale wykorzystuje prześwit na opony i dodaje kilka gotowych na przygodę elementów, które zabiorą Cię tam, gdzie dusza zapragnie. To ty, tylko szybciej.

Turbo Creo SL Comp Carbon EVO ma podwozie z włókna węglowego Fact 11r. Tak, to to samo w modelu S-Works, a także otrzymasz Future Shock 2.0. Do specyfikacji dołączyliśmy grupę 1x Shimano GRX, która przejmuje zmianę biegów i hamuje, a koła DT R470 Boost są owinięte szerokimi oponami Pathfinder Pro 38 mm, które zapewniają szybką i swobodną jazdę po chodniku lub błocie. A także na siodełku Przekonasz się, że nasz ulubiony przez fanów Body Geometry Power Sport zapewnia duży komfort, a X-Fusion Manic Dropper Post przydaje się, gdy zjazdy stają się trochę bardziej strome.

  • Creo SL to najlżejszy e-rower w swojej klasie, dosłownie kilogramy lżejszy od konkurencji. Lekka i sztywna rama z włókna węglowego FACT 11r nie tylko inspiruje taniec na pedałach i nurkowanie w zakrętach, ale także zmniejsza ogólną wagę systemu i zwiększa zasięg.
  • Lekki silnik SL 1.1 podwaja Twój wysiłek dzięki aż 240 watów cichego i potężnego wspomagania, które wzmocni Twoją jazdę. Responsywna krzywa momentu obrotowego silnika zapewnia moc idealnie dostosowaną do normalnej kadencji jazdy i nie pozostawia oporu podczas samodzielnej jazdy.
  • Obawa o baterię? Nie w Creo SL. Z zasięgiem do 80 mil od wewnętrznej baterii Creo SL zjada duże mile i długie dni. Nasz opcjonalny przedłużacz zasięgu zapewnia do 40 dodatkowych mil mocy spłaszczania gór.
  • Łącząc się z naszą aplikacją Mission Control, możesz dostroić silnik SL 1.1 do swojego stylu jazdy, nagrywać jazdę i monitorować akumulator. Aplikacja może również automatycznie obsługiwać zarządzanie baterią, zapewniając, że bateria będzie działać tak długo, jak tego potrzebujesz. Silnik ma nawet wbudowany miernik mocy, który przesyła do dowolnej jednostki głównej ANT +. Nie chcesz się łączyć? Nie martw się, jednostka Turbo Connect (TCU) na górnej rurze zapewnia pełną kontrolę potrzebną do jazdy.
  • Dzięki Future Shock 2.0 poczujesz zmniejszenie zmęczenia i wzrost prędkości, niezależnie od terenu. Iteracja 2.0 zapewnia większą kontrolę za pomocą pokrętła na mostku. To pokrętło reguluje kompresję od pełnego otwarcia do sztywnego, podczas gdy hydraulicznie tłumione elementy wewnętrzne kontrolują odbicie. Nowy Smooth Boot, górna nasadka i Future Stem również poprawiają estetykę, dzięki czemu uzyskujesz czyste przejście z główki ramy na mostek.
  • Dowiedzieliśmy się, że między dwoma rowerzystami płci męskiej może być więcej różnic niż między mężczyznami i kobietami. Sama płeć nie zapewnia wystarczających danych do specjalizacji. Oznacza to, że rozdzielanie rowerów na męskie i żeńskie jest arbitralne i przestarzałe. Mając to na uwadze, opracowaliśmy geometrię, która najlepiej pasuje do wszystkich jeźdźców - wygodna, zgrabna a rower prowadzi się jak marzenie.
RAMA
FACT 11r carbon, Open Road Geometry, front/rear thru-axles, fully integrated down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Boost? 12x148mm
ZACISK SZTYCY
Specialized Alloy, 30.8mm
WIDELEC
Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, Boost? 12x110mm thru-axle, flat-mount disc
MOSTEK
Future Stem, Pro
KIEROWNICA
Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12? flare
CHWYTY KIEROWNICY
Roubaix S-Wrap
SIODŁO
Body Geometry Power Comp, Cromoly rails
SZTYCA
X-Fusion Manic Dropper Seat Post, 50mm of travel
PRZEDNI HAMULEC
Shimano 105, Hydraulic disc
TYLNY HAMULEC
Shimano 105, Hydraulic disc
MANETKI
Shimano GRX 810 hydraulic brake levers, mechanical shifting
ŁAŃCUCH
Shimano HG601, 11spd
KASETA
Sunrace, 11-speed, alloy spider, 11-42t
MECHANIZM KORBOWY
Praxis, Forged alloy M30, custom offset
ZĘBATKI
Praxis, 46T, 110BCD
TYLNA PRZERZUTKA
Shimano RX812 GX, Shadow Plus, 11-speed
PRZEDNIA OPONA
Pathfinder Pro 2Bliss Ready, Transparent Sidewall, 700x38c
TYLNA OPONA
Pathfinder Pro 2Bliss Ready, Transparent Sidewall, 700 x 38c
DĘTKI
Presta valve, 48mm
BATERIA
Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
ŁADOWARKA
Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
UI/REMOTE
Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth?, w/Handlebar remote
SILNIK
Specialized SL 1.1, custom lightweight motor
PRZEDNIE KOŁO
DT R470 Boost, 12x110mm
TYLNE KOŁO
DT R470 Boost, 12x148mm
SPECYFIKACJA
* Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia
tabela rozmiarów
Komentarze (0)