© Copyright 2022 by Cozmobike

Cozmobike Gerard Malitek ul. 3 Maja 84A,. 05-080  Izabelin

NIP: 1181735325

REGON: 015705890

DOPASOWANIE 

ROWERU 

RETUL FIT Ventage

 

Narzędzie Ventage oparte jest o oprogramowanie zbierające dane z czujników na ciele rowerzysty i tworzące trójwymiarowy obraz wideo. Dzięki niemu specjalista Retul FIT ma do dyspozycji wszelkie szczegóły dotyczące pozycji kolarza na siodełku w czasie rzeczywistym podczas pedałowania i może swobodnie je optymalizować.

 

CENA USŁUGI 690 ZŁ

 

czas sesji 3 - 5 godzin

USTAWIENIE 

BLOKÓW

 

Źle ustawione bloki w butach mają  wpływ na powstawanie ciężkich kontuzji kolan. Mogą też wpłynąć  na mniejszą efektywność naszego rowerowania. W trakcie sesji  pomagamy wybrać odpowiednie do naszego  poziomu zaawansowania  pedały oraz bloki. Ustawienie pozycji bloków sprawdzane jest w próbie dynamicznej.

 

CENA USŁUGI 100 ZŁ

 

czas sesji 30 min - 1 godzina

NA SESJĘ 

BIKE FITTINGU 

NALEŻY ZABRAĆ

 

  • rower

  • krótki strój kolarski

  • buty kolarskie

  • komponenty które uważasz, że mogą się nam przydać

  • wyniki badań diagnostycznych narządu ruchu

  • ew. strój sportowy

  • ręcznik

  • dobry humor :)

 

METODA RETUL FIT

 

Retul FIT jest kompleksową metodą indywidualnego dopasowania roweru do potrzeb, umiejętności i wymagań kolarza. Powstała dzięki bliskiej współpracy z jednym z czołowych badaczy na polu medycyny sportowej założycielem słynnego Boulder Center for  Sports Medicine, doktorem Andrew Pruittem. Pozwala połączyć wiedzę medyczną i biomechaniczną i wykorzystać do maksimum zalety produktów Body Geometry w każdym punkcie kontaktu z rowerem. W efekcie każdy kolarz otrzymuje rower idealnie dopasowany do swojej budowy ciała, umiejętności, doświadczenia i kondycji fizycznej.

 

KOMFORT  

ZAPOBIEGANIE KONTUZJOM  

EFKTYWNOŚĆ  

BIKE SIZING RETUL Muve

 

Retul Muve jest narzędziem ułatwiającym i maksymalnie skracającym uzyskanie optymalnej pozycji na rowerze. Dzieje się tak  dzięki płynnej regulacji geometrii roweru podczas pedałowania rowerzysty. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu łożysk liniowych i lekko działających korb ręcznych. Taki sposób eliminuje przerwy na montaż lub demontaż komponentów oraz zmianę pozycji siodła czy kierownicy. Urządzenie ma możliwość regulacji długości korb. Dane pozyskane z roweru Muve mogą być wykorzystane do zbudowania roweru w oparciu o program Retul Frame Finder.

 

CENA USŁUGI 200 ZŁ

 

czas sesji 1 - 1,5 godziny

6.RAPORT KOŃCOWY

Zawiera ocenę biomechaniczną i 

parametry ustawienia roweru.

5. WIZYTA KONTROLNA

Sprawdzimy efektywność wprowadzonych zmian oraz adaptację do nowej pozycji. W razie potrzeby wprowadzimy  niezbędne korekty.

LIFE. MOVE. RETUL.

3. RAPORT

W nim będą zawarte dane z ustawienia roweru

 

4. PRZYDZIELENIE 

OPIEKUNA KLIENTA

Tu przygotujemy dla Ciebie ofertę rowerów, zgodną z Twoimi preferencjami i doborem wielkości roweru

KONTAKT

BIKE FITTING WARSZAWA

BIKE FITTING WARSZAWA BGFIT

4.USTAWIENIE W WIDOKU

 PRZEDNIM

Analiza widoku z przodu zapewnia szereg danych biomechanicznych i kinetycznych- Pozwala prawidłowo ustawić bloki w butach oraz dobrać odpowiednie wkładki- W tym ustawieniu popracujemy nad liniową pracą Twoich kolan.

2. OCENA 

ANATOMICZNA

Wykonujemy testy, które określą punkty wyjściowe dla ustawienia optymalnej pozycji

1. PROFIL KOLARZA

Wywiad dotyczący stylu jazdy, obciążeń treningowych, słabych punktów, przebytych kontuzji związanych z jazdą na wcześniejszych rowerach- Poznanie Twoich potrzeb, celów rowerowych

KONSULTACJA 

BIKE FITTINGOWA

 

Masz wiele pytań związanych z własną pozycją na rowerze, siodełko, mostek czy bloki w butach nie dają Ci spać po nocach. Chciałbyś z roweru szosowego zrobić rower czasowy i nie wiesz jak się do tego zabrać. A może Twój cel na ten sezon to start w wyścigach ultra? Na te i wiele innych pytań nasz fitter udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

 

CENA USŁUGI 200 ZŁ

 

czas sesji 1 - 1,5 godziny

Wojtek Marcjoniak 

 

Telefon

 

+48 698 977 411

 

Email

 

BGFIT@COZMOBIKE.PL

 

Poznaj mnie

3. USTAWIENIA W WIDOKU

BOCZNYM

Tu będziemy pracować nad Twoją optymalną pozycją z perspektywy bocznej- Wybierzemy wspólnie siodło, jego wysokość i pozycję przód tył oraz kąt. Dalej wybierzemy  mostek jego długość oraz kąt. Określimy kształt kierownicy, jej szerokość, reach oraz drop.

2. BADANIE MOTORYCZNE

W tej fazie zbadamy  typowy zakres ruchów kolarza- Testy pomogą Tobie  zidentyfikować gdzie znajdują się ograniczenia wymagające zmiany pozycji.

1. PROFIL KOLARZA

Wywiad dotyczący stylu jazdy, przebytych kontuzji, obciążeń treningowych, słabych punktów- Poznanie Twoich potrzeb, celów rowerowych.

Oferujemy do wypożyczenia ponad 50 rowerów dla dorosłych i dzieci. A szlaki Kampinoskiego Parku Narodowego zaczynają się kilkaset metrów od naszego sklepu w Izabelinie.

 

Naprawimy i wyregulujemy Twój rower tak byś był gotowy do każdej jazdy - niezależnie czy czeka Cię wypad w góry, czy codzienna podróż do pracy, czy jeździsz na mtb, gravelu, szosie, czy rowerze elektrycznym. Znamy się na nich wszystkich.

Od ponad 15 lat współpracujemy z marką Specialized dzięki czemu jesteśmy jednym z największych sprzedawców w Polsce - oferując szeroką gamę rowerów z profesjonalną poradą i serwisem.

Wypożyczalnia dobrych rowerów

 

Oficjalny dystrybutor

rowerów Specialzied

Profesjonalny serwis rowerowy


 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

LOGO ROWERY COZMOBIKE