• -10%
Wahoo Kickr Smart Power Trainer V5 Axis

Wahoo Kickr Smart Power Trainer V5 Axis

WFBKTR120
3 657,72 zł brutto
4 064,23 zł
Zniżka 10%
Brutto

Najlepsze wrażenia podczas treningu w pomieszczeniach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Najnowsza wersja KICKR Smart Bike Trainer 

 

zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia z jazdy i precyzyjną moc dzięki dodatkowi KICKR AXIS Action Feet i poprawionej dokładności mocy +/- 1%. KICKR Smart Bike Trainer do jazdy na rowerze nadal zapewnia najlepszą w swojej klasie konstrukcję inteligentnego trenażera do użytku w pomieszczeniach z korpusem ze stali węglowej, zapewniającą trwałość i stabilność, aby sprostać wymaganiom wszystkich typów rowerzystów. Jego niezrównana kompatybilność rozszerza się o trzy jednoczesne połączenia Bluetooth, co zapewnia bezproblemowe rozpoczęcie treningu. Uzyskaj wciągające, zmieniające grę wrażenia z jazdy w pomieszczeniach, sparując z naszym krytym symulatorem nachylenia KICKR CLIMB oraz sterowanym przez Bluetooth i ANT+ inteligentnym wentylatorem KICKR HEADWIND.

 

PRECYZYJNIE DOPASOWANA

 

Niezależnie od tego, czy pedałujesz pozostać w siodle czy stanąć na pedałach, zintegrowane stopy KICKR AXIS można niezależnie dostroić, aby uzyskać indywidualne wrażenia z treningu. Dzięki trzem poziomom sztywności do wyboru, AXIS daje każdemu rowerzyście możliwość dopasowania się do jego unikalnego stylu jazdy.


KICKR AXIS

 

Regulowane i amortyzowane stopy reagują na zmiany tempa i pozycji ciała, naśladując ruchy na boki podczas jazdy na rowerze. W zestawie z nowym trenażerem KICKR. Sprzedawane oddzielnie dla wszystkich poprzednich modeli KICKR.


TRENUJ DŁUŻEJ

 

Pozwalając Ci poruszać się bardziej naturalnie z siłami wywieranymi podczas długich, ciężkich sesji treningowych, KICKR AXIS zmniejsza Twoje zmęczenie, dzięki czemu możesz iść ciężej i dłużej.


DOSKONAŁE WRAŻENIA

 

W połączeniu, KICKR AXIS, KICKR CLIMB i KICKR HEADWIND zapewniają ruch i wrażenia z treningu na świeżym powietrzu w wirtualnych jazdach i treningach w pomieszczeniach.


NOWOŚĆ! RUCH NA BOKI DZIĘKI STOPKOM KICKR AXIS

 

Nowe stopy KICKR AXIS zwiększają odczucia z jazdy na rowerze KICKR Smart Trainer poprzez naśladowanie ruchu z boku na bok doświadczanego podczas jazdy na świeżym powietrzu. Stopy te pozwalają na ruch do 5 stopni, dzięki czemu KICKR może bardziej naturalnie reagować na tempo jazdy i zmiany pozycji ciała. KICKR zawiera zestaw nóżek KICKR AXIS z trzema opcjami sztywności, co pozwala dostosować jazdę do unikalnego stylu jazdy.


NOWOŚĆ! DOKŁADNOŚĆ POMIARU MOCY +/- 1% 

 

Zwiększona dokładność pomiaru mocy, aby zapewnić dokładny pomiar mocy +/- 1% i generować do 2200W oporu.

NOWOŚĆ! BEZ KALIBRACJI Dzięki automatycznemu procesowi kalibracji, KICKR stale oferuje dokładną i precyzyjną moc bez konieczności ręcznego procesu przez użytkownika.


TECHNOLOGIA KOŁA ZAMACHOWEGO KICKR

 

posiada koło zamachowe o wadze około 7kg, które zostało zaprojektowane specjalnie po to, aby zapewnić zawodnikom bardziej precyzyjną bezwładność, niezbędną do odtworzenia wrażenia jazdy na świeżym powietrzu podczas treningu w pomieszczeniach.


PRAKTYCZNIE BEZGŁOŚNA PRACA

 

Paskowy układ napędowy KICKR został zaprojektowany specjalnie po to, aby zapewnić płynną i praktycznie bezgłośną jazdę.


RZECZYWISTE ODCZUCIE JAZDY

 

Koło zamachowe KICKR to innowacyjna i sprawdzona technologia, która symuluje moc i bezwładność odczuwaną podczas jazdy na świeżym powietrzu. Zapewnia najbardziej realistyczne odczucia z jazdy, zwłaszcza podczas korzystania z wirtualnych platform do jazdy/treningu, takich jak WAHOO SYSTM, Zwift i RouvySYMULACJA MAKSYMALNEGO NACHYLENIA DO 20%

 

Opór KICKR automatycznie dostosowuje się do symulacji podjazdów o nachyleniu do 20%.

ŁATWA KONFIGURACJA APLIKACJĄ

Prosta i intuicyjna aplikacja Wahoo Fitness oferuje instrukcje, jak skonfigurować KICKR i sparować aplikacje i czujniki innych firm, aby precyzyjnie zoptymalizować swoją jazdę.


KOMPATYBILNY Z OSIAMI PRZELOTOWYMI

 

KICKR posiada kompatybilność z osiami przelotowymi 12x142 i 12x148 oraz standardowymi szybko-zamykaczami 130/135mm. Kliknij, aby dowiedzieć się, czy Twój rower jest kompatybilny.

ŁĄCZNOŚĆ ANT+, ANT+ FE-C I BLUETOOTH

Możliwości ANT+ i Bluetooth pozwalają na połączenie ze smartfonami i urządzeniami GPS jednocześnie lub oddzielnie. Połączenie ANT+ FE-C pozwala na sterowanie KICKR z dowolnego urządzenia lub aplikacji obsługującej FE-C. KICKR obsługuje do trzech jednoczesnych połączeń Bluetooth, aby zapewnić bezproblemowe rozpoczęcie treningu.


REGULOWANA WYSOKOŚĆ W ZALEŻNOŚCI OD ROZMIARU KOŁA

 

Możliwość dostosowania wysokości KICKR do rozmiaru kół tak, aby rower był wypoziomowany i nie było konieczności stosowania żadnej regulacji przedniego koła. Ustawienia pasują do kół 24", 650c, 700c, 26", 27,5" i 29".


WSKAŹNIKI LEDOWE

 

Wizualne potwierdzenie, że KICKR jest zasilany, podłączony i transmituje przez Bluetooth i / lub ANT+.


WYTRZYMAŁOŚĆ PROFESJONALNEJ KLASY

 

Solidna stalowa konstrukcja zapewnia, że KICKR pozostanie na swoim miejscu, podczas gdy Ty będziesz mocniej kręcić i wytrzyma lata intensywnego użytkowania.


MIERZY PRĘDKOŚĆ, DYSTANS, MOC I KADENCJĘ

 

Uzyskaj te ważne wskaźniki rowerowe podczas jazdy w pomieszczeniu na KICKR bez podłączania dodatkowych czujników.


KOMPATYBILNOŚĆ KICKR HEADWIND KICKR HEADWIND

 

przynosi innowacyjną kontrolę temperatury do treningu w pomieszczeniach. Sparuj z KICKR, a wraz ze wzrostem prędkości lub tętna, wzrośnie prędkość wentylatora.


KOMPATYBILNY Z LICZNIKAMI ELEMNT


Podłącz KICKR do dowolnego komputera rowerowego ELEMNT, aby odtworzyć wspomnienia z przejażdżek lub wykonać zaplanowane treningi.


KOMPATYBILNOŚĆ Z KICKR CLIMB

 

Po sparowaniu z inteligentnym symulatorem KICKR CLIMB indoor grade simulator dopasuje wznoszenia do 20% i zjazdy do -10% z fizycznymi zmianami stopnia. To przenosi Twój trening na wyższy poziom - dosłownie.


KOMPATYBILNOŚĆ Z APLIKACJAMI

 

Współpracuje z popularnymi aplikacjami treningowymi, takimi jak SYSTM i Zwift. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego, które aplikacje są kompatybilne z KICKR, zobacz szczegółową tabelę porównawczą aplikacji KICKR.

 

OBSŁUGA MIERNIKÓW MOCY INNYCH FIRM

 

Kompatybilny z miernikiem mocy innych firm jako kolejna metoda pomiaru mocy. 60 DNI ZA DARMO W APLIKACJI TRENINGOWEJ SYSTM Po zarejestrowaniu swojego KICKR'a w aplikacji Wahoo Fitness, otrzymasz darmową 60-dniową subskrypcję SYSTM. Aplikacja treningowa Wahoo SYSTM łączy spersonalizowane treningi z jogą, treningiem mentalnym i siłowym, aby pomóc Ci przenieść Twoje wyniki na wyższy poziom. Jedna aplikacja. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się silniejszym, szybszym i bardziej skoncentrowanym.

 • Wersja KICKR: v5 
 • Waga z opakowaniem: 24,95 kg
 • Wymiary kartonu: 660 x 305 x 559 mm
 • Kraj produkcji: Wietnam
 • Wymiary produktu: 508 x 711 x 432 mm
 • Waga: 22 kg
 • Układ napędowy: napęd pasowy
 • Silnik: elektromagnetyczny
 • Dokładność pomiaru mocy: +/- 1%
 • Aktualizacje oprogramowania: Tak, za pośrednictwem aplikacji Wahoo Fitness
 • Łączność: ANT+ FEC i Bluetooth
 • Kompatybilność urządzeń: iOS, Android, PC (Mac i Windows)
 • Maksymalna waga użytkownika: 114 kg
 • Wymagania dotyczące zasilania: 100-240 V ~ 1,5 A 50-60 Hz
 • Waga koła zamachowego: 7,3 kg
 • Maksymalna symulacja podjazdu: 20%
 • Minimalna symulacja zjazdu: -15%
 • Maksymalna moc wyjściowa: 2200 watów
 • Rozmiar tylnego koła: 24" RD / 24" MTB / 650c RD / 26" MTB / 700c RD / 650b MTB / 29" MTB
 • Kaseta: w zestawie 11rz 11-28
 • Typy piasty: 130/135mm QR, 12x142 i 12x148
 • Adaptery: w zestawie
 • Kompatybilność z KICKR CLIMB: Tak
 • Podstawka pod przednie koło: niewymagana
2 Przedmioty

Tabela rozmiarów CMS

Komentarze (0)
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password